شل کردن زندگی برنامه برنامه خانواده

شل کردن: زندگی برنامه برنامه خانواده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی کار پلاسکو به ریاست جمهوری کشید

.رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان از قرار تنظیم جلسه ای میان اهالی پلاسکو با مسئولان ریاست جمهوری خبر داد. 

کار پلاسکو به ریاست جمهوری کشید

کار پلاسکو به ریاست جمهوری کشید

عبارات مهم : پلاسکو

.رئیس اتحادیه پیراهن دوزان از قرار تنظیم جلسه ای میان اهالی پلاسکو با مسئولان ریاست جمهوری خبر داد.

مجتبی درودیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با وجود گذشت چندین ماه از اتفاق پلاسکو هنوز در زمینه دریافت وام جهت کسبه پرسشها متعددی وجود داشته و بااهمیت ترین عنوان آن است که سود تعیین شده است به قدری بالاست که کسبه توان پرداخت آن را ندارند. بر همین اساس طی این مدت پیگیری های متعددی انجام شده است و به مسئولان مختلفی از جمله مدیر کل بانک مرکزی نامه هایی ارسال شده است است.

کار پلاسکو به ریاست جمهوری کشید

وی ادامه داد: همچنین مکاتباتی با دفتر ریاست جمهوری داشتیم که طی این مکاتبات روز گذشته تماسی گرفته شده است و از سوی ریاست دفتر بازرسی ریاست جمهوری این گونه اعلام شد که در این هفته یک جلسه حضوری در این زمینه برگزار خواهد شد تا پیگیری خواسته های کسبه پلاسکو از سوی ریاست جمهوری صورت بگیرد.

درودیان در عین حال عنوان کرد: از سوی دیگر کسبه دلواپس هستند که بعد از ساخته شدن بنای تازه اوضاع مالکیت آنها به چه شکل خواهد بود. بر همین اساس تجمع های مختلفی برگزار شده است و اهالی پلاسکو نگرانی خود نسبت به عدم عقد قرارداد از سوی بنیاد مستضعفان را به کرات اعلام کرده اند.

.رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان از قرار تنظیم جلسه ای میان اهالی پلاسکو با مسئولان ریاست جمهوری خبر داد. 

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان همچنین اظهار کرد: در مورد وام های بانکی نیز تاکنون چهار تا پنج نفر را به بانک معرفی کرده ایم که البته روند دریافت این وام نیاز به مهلتی دو هفته ای دارد ولی اگرچه بعضی از همکاران ما به علت شرایط بدی که در آن قرار د ارند مجبور شده است اند از چنین وامی استفاده کنند ولی آینده نگری ما آن است که در آینده جهت بازپرداخت این مبلغ با پرسشها متعدد مواجه شوند آیا که اقساط این وام ۳۶ ماهه بوده و در هر ماه کسبه موظف به پرداخت رقمی معادل ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان هستند که این رقم جهت بخش تولیدی هزینه ای بسیار اوج محسوب می شود.

وی همچنین به رکود حاکم در بازار اشاره کرد و گفت: در بازار نور با توجه به فاصله ای که این پاساژ با بازارهای مهم شهر دارد، رکود زیاد بوده و بر همین اساس بعضی از کسبه ترجیح داده اند از این محل جابه جا شوند.

درودیان افزود: از سوی دیگر بحث دریافت هزینه های مختلفی مانند شارژ ساختمان به گونه ای است که بسیار سنگین بوده و توجیح منطقی ندارد آیا که جهت هر متر از مغازه ها شارژی معادل 18 هزار تومان تعیین شده است هست. در حالی که همکاران ما در پلاسکو در گذشته هر سال مبلغی حدود یک میلیون و ۵۰۰ تومان تا دو میلیون تومان را به عنوان هزینه های شارژ پرداخت می کردند.

کار پلاسکو به ریاست جمهوری کشید

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان در آخر یادآور شد: روز گذشته نیز بعضی کسبه پلاسکو در محل حسینیه اتحادیه پیراهن دوزان گرد هم آمدند تا راجع به آنچه تاکنون انجام شده، اطلاع رسانی کافی صورت گرفته و کسبه در جریان امور قرار داشته باشند.

واژه های کلیدی: پلاسکو | دریافت | پیراهن | ریاست جمهوری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs