شل کردن زندگی برنامه برنامه خانواده

شل کردن: زندگی برنامه برنامه خانواده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث عملیات خودجوش آتش‌نشانان تهرانی در تصادفی با ۴ کشته و مجروح

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به تشریح عملیات آتش‌نشانان تهرانی در تصادفی در بزرگراه اسلام‌آباد-کرمانشاه خبر داد که درپی

عملیات خودجوش آتش‌نشانان تهرانی در تصادفی با ۴ کشته و مجروح

عملیات خودجوش آتش نشانان تهرانی در تصادفی با ۴ کشته و مجروح

عبارات مهم : ایران

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به تشریح عملیات آتش نشانان تهرانی در تصادفی در بزرگراه اسلام آباد-کرمانشاه خبر داد که درپی آن ۴نفر کشته و مجروح شدند.

جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در مورد این عملیات اظهار کرد: آتش نشانان شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که جهت خدمت رسانی به زائران اربعین در مرز مهران مستقر شده است بودند، امروز در حال بازگشت به پایتخت کشور عزیزمان ایران بودند که حوالی ساعت ۱۷ در بزرگراه اسلام آباد-کرمانشاه متوجه تصادف چهار دستگاه ماشین مشمول بر دو دستگاه پراید، یک دستگاه پژو آردی و یک دستگاه اتوبوس که خالی از مسافر بود شدند.

عملیات خودجوش آتش‌نشانان تهرانی در تصادفی با ۴ کشته و مجروح

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: به علت اینکه هیچ نیروی امدادی در آن وقت به محل نرسیده بود آتش نشانان تهرانی عملیات را شروع کردند. دو نفر از سرنشینان خودروی پراید که یک زن پسر فرزند بودند دچار مصدومیت شده است بودند ولی موفق شده است بودند خود را از ماشین بیرون بیاورند ولی آقای ۳۵ ساله ای در این ماشین محبوس بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی عملیات رهاسازی را شروع کردند و او را بیرون آوردند.

ملکی با اشاره به شرایط خودروی پژو آر دی گفت: راننده این ماشین به نحوه خطرناکی محبوس شده است بود و آتش نشانان وی را از ماشین خارج کردند ولی بعد از بررسی مشخص شد که متاسفانه این راننده جان خود را از دست داده است.

وی همچنین گفت: هر سه مصدوم این اتفاق به وسیله آمبولانسی که به نظر می رسید آنها هم از ماموریت بر می گشتند به مراکز درمانی انتقال یافته شدند.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به تشریح عملیات آتش‌نشانان تهرانی در تصادفی در بزرگراه اسلام‌آباد-کرمانشاه خبر داد که درپی

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: در نهایت خودروها به محل امن انتقال یافته شدند و محل جهت بررسی علت اتفاق تحویل پلیس راهور شد. حوالی ساعت ۱۸ عملیات به آخر رسید و آتش نشانان محل اتفاق را به مقصد پایتخت ترک کردند.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | تهرانی | آتش نشانی | عملیات رهاسازی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs