شل کردن زندگی برنامه برنامه خانواده

شل کردن: زندگی برنامه برنامه خانواده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عادی شدن ملاقات با فرزندان ، روایت یک نماینده از کم شدن محدودیت‌های حصر میرحسین موسوی و همسرش

یک عضو کمیته برطرف حصر فراکسیون امید مجلس با بیان این‌که از یک هفته قبل دختران، نوه‌ها و همسرانشان می‌توانند با موسوی و زهرا رهنورد دیدار کنند، نسبت به انجام مل

عادی شدن ملاقات با فرزندان ، روایت یک نماینده از کم شدن محدودیت‌های حصر میرحسین موسوی و همسرش

روایت یک نماینده از کم شدن محدودیت های حصر میرحسین موسوی و همسرش/عادی شدن ملاقات با فرزندان

عبارات مهم : خانواده

یک عضو کمیته برطرف حصر فراکسیون امید مجلس با بیان این که از یک هفته قبل دختران، نوه ها و همسرانشان می توانند با موسوی و زهرا رهنورد دیدار کنند، نسبت به انجام ملاقات سایر بستگان در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.

ایلنا نوشت: قاسم میرزایی نیکو در پاسخ به سوالی در مورد بعضی شنیده ها در خصوص برطرف محدودیت های در مسیر ملاقات اعضای خانواده میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با آن ها اعلام کرد: از حدود یک هفته گذشته تاکنون محدودیت های ملاقات جهت میرحسین موسوی و زن زهرا رهنورد برطرف شده است هست. پیرو مشورت ها در پاسخ به سوالی در مورد بعضی شنیده ها در خصوص برطرف محدودیت های در مسیر ملاقات اعضای خانواده میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با آن ها اعلام کرد: از حدود یک هفته گذشته تاکنون محدودیت های ملاقات جهت میرحسین موسوی و زن زهرا رهنورد برطرف شده است هست. پیرو مشورت ها و دیدارهایی که بعضی مسئولان مربوطه با موسوی داشتند، به این جمع بندی رسیدند که دختران، نوه ها و همسران ۲ دختر موسوی و زن رهنورد بتوانند با آن ها به طور عادی دیدار کنند.

عادی شدن ملاقات با فرزندان ، روایت یک نماینده از کم شدن محدودیت‌های حصر میرحسین موسوی و همسرش

عضو کمیته حصر فراکسیون امید مجلس توضیح داد: بر این اساس، خانواده موسوی درصورت میل به می توانند با حضور در منزل ایشان با آن ها دیدار کنند و خوشبختانه محدودیتی در این راستا وجود ندارد و احتمالاً به زودی نسبت به درخواستی که درمورد ملاقات سایر اعضای خانواده و بستگان با آقای موسوی و زن رهنورد مطرح شده است بود، اقدام شود. موسوی اخیراً با ارائه اسامی تعدادی از بستگان خود، خواستار ملاقات با آن ها شده است بود که هم اکنون پیگیری هایی در این رابطه انجام می شود و امیدواریم این مهم نیز به زودی محقق شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس همچنین در پاسخ به سوالی در مورد دیدار اشخاص سیاسی با موسوی گفت: البته در رابطه با ملاقات صورت سیاسی یا مقامات مسئول هنوز بحث خاصی مطرح نشده ولی به نظر می رسد برطرف محدودیت ها جهت ملاقات با اعضای خانواده، می تواند مقدمه ای خوبی باشد.

یک عضو کمیته برطرف حصر فراکسیون امید مجلس با بیان این‌که از یک هفته قبل دختران، نوه‌ها و همسرانشان می‌توانند با موسوی و زهرا رهنورد دیدار کنند، نسبت به انجام مل

میرزایی نیکو در آخر تصریح کرد: خوشبختانه تلاش های دوستانی که در بخش های متفاوت اقدام کردند، در آستانه تحقق است و به نظر می رسد این تلاش ها اندک اندک در حال به نتیجه رسیدن هست. این اتفاق خوشایندی است و جامعه نیز همین انتظار را داشت.

واژه های کلیدی: خانواده | محدودیت | خانواده | میرحسین موسوی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs